Twoja strefa SPA

Wanny SPA

Wieloosobowe wanny typu spa stanowią dodatkową atrakcję m. in. w hotelach, sanatoriach, w salonach odnowy biologicznej a także w domach jednorodzinnych i rezydencjach.

Dają możliwość pełnego relaksu i wypoczynku oraz zachowania doskonałej formy fizycznej i psychicznej. Wanny spa wykonane są z akrylu sanitarnego w wersji ze skimmerem lub z rynną przelewową..

Podobnie jak w basenach woda jest filtrowana, podgrzewana i dezynfekowana. Pozwala to na wielokrotną kąpiel bez konieczności wymiany wody. Oferujemy Państwu szeroką gamę kształtów i wielkości zmian z możliwością zamontowania zarówno wewnątrz jaki i na zewnątrz budynku.

Potrzebujesz więcej informacji?
Zadzwoń teraz – tel. 12 626 32 32
lub napisz – jpbiuro@baseny.krakow.pl

Wybierz wannę dla siebie! Pobierz katalog, klikając w zdjęcie wanny.

My Spa – wanny ogrodowe skimmerowe, idealne do użytku w domowym zaciszu. Szeroki wybór dysz do masażu i bezproblemowa obsługa. Wersja obudowana drewnianymi panelami lub wpuszczona w posadzkę.

Infinity – wyjątkowe włoskie wzornictwo i kompaktowość, krawędź przelewowa typu infinity, szeroki wybór koloru wykończenia obudowy

Mawi – lekkie wanny tarasowe, współczesny design: estetyka i funkcjonalność – wanny dopełnią wnętrze Twojego domu lub będą zachwycać na świeżym powietrzu

OF Spa – wanny z rynną przelewową, stworzone do użytku profesjonalnego w hotelach i centrach odnowy biologicznej. System filtracji piaskowej gwarantuje najlepszą jakość wody.

Sauny

Sauna Glass1989. Niepowtarzalna, jedyna w swoim rodzaju poprzez indywidualnie dobrany wystrój, włoskie wzornictwo, wyposażenie i wielkość.
Perfekcyjne wykończenie każdego szczegółu oraz wysoka jakość drewna dają gwarancję trafnie dokonanego wyboru.
Gorąca kąpiel w saunie to:
– Witalność organizmu
– Odprężenie fizyczne i psychiczne
– Oczyszczenie organizmu z toksyn
– Hartowanie ciała
– Piękna i zdrowa cera

Kupno sauny to inwestycja w Twoje dobre samopoczucie,
Przestrzeń do wypoczynku samemu lub w grupie,
osobiste schronienie od stresu i trosk dnia codziennego
Z nami masz swobodę wyboru – sauna fińska, bio, infrared lub hammam. Oferujemy rozwiązania o standardowych wymiarach oraz sauny na specjalne zamówienie.
Sauny nadające się zarówno do domów prywatnych oraz hoteli i centrów wellness.
Wszystko tak, abyś mógł się zrelaksować w sposób jaki lubisz!

Hoshi – sauna fińska dostępna w 9-ciu różnych rozmiarach – optymalizacja przestrzeni, wydajności i kosztów.

Nuvola – niesamowicie wszechstronna sauna, idealny wybór do specjalnego wykończenia wnętrz na miarę. Sauna dostępna w wersji fińskiej, bio i infrared.

Havana – duża przednia szyba i emocjonalna podświetlana ławka to cechy charakterystyczne tej sauny. Wersja fińska, bio i infrared.

Rope – elegancka i wyrafinowana sauna fińska, wyróżniająca się motywem liny na ławce i wieszakach na ręczniki.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI, ABY OTRZYMAĆ WIĘCEJ INFORMACJI. POPROŚ O WYCENĘ.

Tel. 12 626 32 32 mail. jpbiuro@baseny.krakow.pl

MOŻLIWOŚĆ ZAKUPU SAUNY DO WŁASNEGO MONTAŻU.